lokal te stacioni kryesor i busave ne pr

Jepet me qera nga: perparim 09 Dhj 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: prishtin
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
jap lokalin te banesat e nartelit 100m larg nga stacioni busave ne pr lokale posedon 75m dhe gjithashtu sigurim 24 or kamera 24 or ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim