Bashkbanuese

Jepet me qera nga: Leonora 13 Jan 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Kerkojm bashkebanuese, banesa gjendet ne dardani dhe ka dy dhoma gjumi nje sallon dy banjo dhe kuzhina me nxemje termokosit qiraja eshte 200
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim