Bashkbanuese

Jepet me qera nga: Krenare 10 Dhj 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Kerkojm bashkebanuse femer , banesa gjendet ne lagjen Dardania, dhe i ploteson te gjitha kushtet per banim, per informata ma te hollsishme na kontaktoni ne nr tel.049273510
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim