Bashkbanuese

Jepet me qera nga: Krenare 03 Jan 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Kerkojm nje bashkebanuese femer , banesa gjendet ne lagjen Dardania, dhe i ploteson te gjitha kushtet per banim , per informata te hollsishme na kontaktoni ne nr. 049273510
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim