Bashkbanuese

Jepet me qera nga: Donjeta 02 Shk 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Kerkoj bashkebanuese ne nje dhome , per momentin jemi dy vajza dhe na duhen nje ose dy eventualisht.Banesa gjindet prapa Hotel Siriusit afer Albit . Ne çmim perfshihen te gjitha shpenzimet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim