Bashkebanuese / Urgjentisht

Jepet me qera nga: Dita 05 Mar 00:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Kerkojme nje (1) bashkebanuese (f).Komplet 1 dhome eshte e lire.
Banesa gjendet prapa Mini Maxi't ne lagjen Tophane.Eshte ndertim i ri dhe ka hapsire te mjaftueshme.Cmimi per person 50 euro. Te interesuarat te me kontaktojne ne viber 044654645.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim