Bashkebanuese Femer

Jepet me qera nga: Jehona 08 Sht 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Kerkojme dy Bashkebanuese femra. Banesa eshte ne Lagjen Emshir (Banesat e Arabve) te rrethi kryesor.
Perparesi kane studentet e F. te Mjekesise dhe Teknik.
Banesa eshte ne gjendje shume te mire.
Cmimi eshte 50 plus shpenzimet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim