Bashkebanuese

Jepet me qera nga: Morina 04 Sht 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Kerkojme dy bashkebanuese. Banesa gjendet mbrapa Teatrit Kombetar, ka dy dhoma dhe nje sallon. Qmimi per person 75euro. Numrat kontaktues 049131138 & 049655963
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim