Dhoma/Cimer per Studenta M 60 euro shtrati

Jepet me qera nga: re 01 Tet 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Mashkull
Gjinia e Shokut të Dhomës: Mashkull
Komuna: Prishtinë
Leshoj dhoma apo shtreter me qira per studenta Meshkuj 60 euro shtrati ne muaj, me te gjitha shpenzimet e perfshira dhe WIFI e nxemje qendrore.

Gjendemi te LifeFitnessi 100 m larg Kolegjit ISPE.

Kontaktonani: 044 26 44 30
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim