Dhoma me qira 60 EUR/studenti ALL INCLUSIVE

Jepet me qera nga: nt 27 Jan 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Mashkull
Gjinia e Shokut të Dhomës: Mashkull
Komuna: Prishtinë
Lëshojmë dhoma me qira për studentë, 60 EUR të gjitha shpenzimet e përfshira (ALL INCLUSIVE: Rryma, uji, interneti, taksat tjera).

Lokacioni: afër Ambasadës së Zvicrrës dhe Life Fitness te Parku i Qytetit në Prishtinë

044 750 629
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim