Dhoma me qira 60 Euro studenta

Jepet me qera nga: ntxh 16 Shk 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Mashkull
Gjinia e Shokut të Dhomës: Mashkull
Komuna: Prishtinë
Lëshojmë dhoma me qira, 60 Euro për studentë /punetorë (M), me të gjitha shpenzimet e perfshira ne cmim: rryme, uje, WIFI...

Lokacioni: Afer Ambasades se Zvicrres, Hotel Ambasadorit, Kolegjeve ISPE dhe FAMA.

+377 44 750 629
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim