Dhoma me qira M

Jepet me qera nga: Real 04 Tet 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Mashkull
Gjinia e Shokut të Dhomës: Mashkull
Komuna: Prishtinë
Leshoj dhoma/krevatë me qira për meshkuj, 60 Euro shtrati, me të gjitha shpenzimet dhe WIFI e ngrohje qëndrore.

Gjendemi afër Kolegjit ISPE dhe Ambasadës së Zvicrrës në Prishtinë.

044 750 629
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim