Dhoma me qira per Studenta (M) 60 Euro

Jepet me qera nga: Rr 04 Nën 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Mashkull
Gjinia e Shokut të Dhomës: Mashkull
Komuna: Prishtinë
Leshoj dhoma me qira per studenta, 60 euro muaji per person, dhe perfshine te gjitha shpenzmet: uje, nxemje qendrore, rryme, etj.

Te LIFE FITNESSi, te Parku i qytetit, ne Prishtine, 044264430
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim