Dhome me qera (nje vend i lir)... (Lakrishte)

Jepet me qera nga: valon 02 Shk 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Banes me qera ,per femra. Banesa gjindet ne lakrishte ,- prishtine dhe kushton vetem 50 euro per person, kemi vetem edhe nje vend te lir, rryma paguhet me bashkebanueset tjera se bashku.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim