Dhome per tri vajza

Jepet me qera nga: o. 07 Nën 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Shtepia gjendet ne Breg diellit afer universitetit ILiRIA .shtepia eshte ne hyrje te veqant dhe banojn vetem femra .kan mbetur edhe tri vende Te lira. Per me shum na telefono ne 049137682.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim