Kerkohen dy bashkebanuese

Jepet me qera nga: Yllka 18 Gsh 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Kerkojme dy bashkebanuese prej dates 01.09.2015. Cmimi 60€ + shpenzimet e rrymes dhe ujit. Banesa ndodhet prapa Teatrit Rr. Shaban Palluzha. Te interesuarat te lajmerohen ne 049 320033, 049 666630, 045 499 191,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim