Kerkoj 2 cimer

Jepet me qera nga: Granit 05 Tet 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Mashkull
Gjinia e Shokut të Dhomës: Mashkull
Komuna: Prishtinë
Kerkoj 2 cimer meshkuj banesa gjindet te qafa afer pasionit (te kuvendi) ndërtim I ri
Ka 3 dhoma gjumi
1sallon
1Kuzhin
1 banjo dhe nje tarrace me gjithsej 125 meter katror
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim