Kerkoj 3 CIMERA per bashkebanim

Jepet me qera nga: 029 223 692 01 Sht 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Mashkull
Gjinia e Shokut të Dhomës: Mashkull
Komuna: Prishtinë
Kerkoj tri /3 cimera studenta ose punetor/Meshkuj, te cilet kishin banu edhe ne 2 dhoma tjera. Une banoj me nje dhome e ka vend komod edhe per 3 cimera tjere. Qiraja komplet e baneses kushton 260 : 4=65 euro per PERSON. Banesa gjindet ne Dardani afer PTK-se eshte e ndertimit te vjeter dhe e renovuar, eshte me nxemje qendrore. Lifti punon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim