Kerkoj Bashkëbanues / Meshkuj

Jepet me qera nga: Bashkëbanues 09 Gsh 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Mashkull
Gjinia e Shokut të Dhomës: Mashkull
Komuna: Prishtinë
Kerkoj bashkebanues,kushtet jane shume te mira,banesa gjendet ne qender te qytetit mrapa teatrit 50 m nga rruga kryesore me saktesisht ne rr.Zeki Shulemaja. Cmimi eshte sipas marrveshjes (Varesisht sa gjate mendoni te banoni). Perparsi kane ata qe jane me kontrate pune. Per me shume ju lutem thirrni ne keta numera 044/434294 dhe 049/365666. Ju mirepresim,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim