Kerkoj Bashke banuse

Jepet me qera nga: LINA 26 Jan 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet tek qafa perball shkolles Meto Bajraktari

Ka 2 dhoma te gjumit dhe sallon me kuzhine.

Eshte e lire nga data 27janar16

65 Eur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim