Kerkoj Bashkebanuese F

Jepet me qera nga: Egzona 06 Sht 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Kerkoj urgjentisht bashkebanuese(F) per kete muaj Shtator, banesa gjendet ne Lagjen e Spitalit afer Eulex-it,shume afer FKl Mjeksise dhe Fkl Teknik, banesa eshte dydhomshe e mobiluar dhe ne gjendje te mire. Qmimi 50Euro.

Tel: 049/456-730 dhe 044/592-952
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim