Kerkoj Nje Cimer

Jepet me qera nga: Ylli 04 Nën 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Mashkull
Gjinia e Shokut të Dhomës: Mashkull
Komuna: Prishtinë
Kerkojm vetem nje cimer , banesa gjindet tek bregu i diellit , Cimeri duhet ta mirmbaj higjenen dhe pastertin e vet dhe te baneses dhe te mos shkaktoj dëme , banesa eshte e madhe shum eshte e paster ka dy dhoma sallonin kuzhinen dhe banjon koridoren etj , qmimi per nje person eshte 70 Euro. Cimeri duhet te vendoset ne banes prej javes tjeter ( henen ). Kontakti +38649554567
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim