Kerkoj bashkbanuese femra

Jepet me qera nga: Adelina 06 Shk 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
kerkoj bashkbanuese femra. Banesa gjendet afer hotelit Swiss Diamond, ne Qender te Prishtines.
banesa ka kushte shum te mira banimi dhe paisje te reja, pagesa mujore eshte 51 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim