Kerkoj bashkbanus

Jepet me qera nga: Valmir 16 Nën 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Mashkull
Gjinia e Shokut të Dhomës: Nuk ka rëndësi
Komuna: Prishtinë
Kerkoj 2 bashk banus per nje dhom e cila esht e lir banesa ka TV.WIFI.ngrohje nga termokosi, uje 24ore,dhe rrym 24ore,banesa gjendet te santea esht ne katin e pest ka edhe liftin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim