Kerkoj bashkebanuese.

Jepet me qera nga: Tina 17 Nën 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Kerkoj bashkebanuese, banesa gjendet tek Fama, mbi albi market kati i ll . Ka kushte shume te mira per banim, ndertim i ri dhe luksoze.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim