Kerkoj bashkebanuese

Jepet me qera nga: Arbnora 19 Nën 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Kerkojme nje bashkebanuese femer. Banese gjendet mbrarpa teatrit ne rrugen Shaban Polluzha dhe i ka kushtet shume te mira. Eshte dy dhomeshe , do te thote nga dy persona ne seccilen dhome dhe sallonin me te gjitha kushtet qe nevojiten .
Per hollesi merremi vesh ne tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim