Kerkoj bashkebanuese

Jepet me qera nga: Vlora 15 Shk 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
tek banesat e arabve afer spitalit, me kushte shume te mira dhe qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim