Kerkoj bashkebanuese

Jepet me qera nga: Tina 07 Tet 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Kerkoj bashkebanuese, banesa gjendet mbrapa teatrit me kushte shume te mira dhe posedon tri dhoma gjumi, sallon plus kuzhin, dy banjo dhe ballkon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim