Kerkoj bashkebanuese

Jepet me qera nga: Vjollca 18 Dhj 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Kerkoj 1 bashkebanuese banesa gjendet ne breg te diellit perball ambullantes,banesa ka 2 dhoma dhe kuzhine,eshte komplet e mobiluar, me ngrohje qendrore, wifi dhe ka komplet kushtet per banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim