Kerkoj bashkebanuese

Jepet me qera nga: Granita 01 Shk 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Kerkoj 1 ose 2 bashkebanuese. Banea gjindet ne Dardani. Ka 2 dhoma gjumi dhe eshte e kompletuar. Lifti punon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim