Kerkoj cimere

Jepet me qera nga: Besarta 23 Sht 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne aktash te aktash bar
50 euro + rryma ,
Ka dy dhoma sallon kuzhin. Banjon dhe me nxemje qendrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim