Kerkoj cimere

Jepet me qera nga: BESNIK 30 Nën 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Jemi dy vajza dhe kerkojm dy bashkbanuse.Banesa gjendet te shkolla teknike ne Prishtine.Cmimi 65 Euro me te gjitha shpenzimet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim