Kerkoj cimere

Jepet me qera nga: Linda 30 Nën 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Kerkojme dy cimere per banim. Banesa gjindet afer Qendres Tregtare (Kosova Tobacco) dhe Fakultetit Teknik ne Breg te Diellit. Banesa eshte e saporenovuar dhe eshte me kushte shume te mira. Te interesuarat mund te na kontaktojne ne kete numer telefoni: 049 422 962
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim