Kerkoj cimere per bashkbanim urgjent

Jepet me qera nga: Persone 02 Dhj 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Kerkoj nje bashkbanuese ( femer ) urgjent , banesa gjendet ne ULPIAN , dhe ka kushtet e mira per banim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim