Kerkoj dy bashkbanuse femra me qera

Jepet me qera nga: Alketa Sahiti 29 Shk 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Kerkoj dy bashkbanuse (femra) me qera ne banese.
Banese gjindet afer Pro Credit Bankes ne Lakrishte
Çmimi per person është 50 euro, Tel 044 846114 dhe 049846117
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim