Kerkoj nje ose 2 cimera (Bashkbanues)

Jepet me qera nga: Trim 01 Dhj 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Mashkull
Gjinia e Shokut të Dhomës: Mashkull
Komuna: Prishtinë
Kerkoj nje ose 1 cimer (Bashkbanues)
Banesa eshte me hyrje te veqant kati i pare, ka 2 dhoma, kuzhine, dhome me tavoline buke, njera dhome ka 2 shtreter (krevat) kurse tjetra nje shtrat (krevat).


Adresa: Rruga per Germi tek ishSHkolla e Mesme Teknike "28 Nentori"
Pagesa eshte 45 euro plus shpenzimet e rrymes dhe berllogut
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim