Kerkoj nje ose dy bashkebanuese

Jepet me qera nga: Blerta 18 Dhj 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Kerkoj nje ose dy bashykbanuese, banesa gjendet tek Hotel Afa, eshte ndertim i ri eshte e mobiluar komplet, ka dy dhoma gjumi, sallonh dhe kuzhin te perbashket, banjo, koridor, ballkon.
Qmimi 50 euro per person.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim