Kerkoj

Jepet me qera nga: flandra 04 Nën 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
kërkoj dy bashk banuese,banesa eshte ne lagjen ulpiana te furra ulpiana. Banesa ka dy dhoma Kuzhinen banjon ka dhe nxemje qendrore qmimi per person 50 veq rrymen e kemi për pages te tjerat jo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim