Kerkojm bashkbanuese

Jepet me qera nga: Krenare 02 Dhj 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Kerkojm nje bashkbanuese femer, banesa gjendet ne lagjen Dardania dhe i ploteson te gjitha kushtet per banim,per informata me te hollsishme na kontaktoni ne nr. 049273510.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim