Kerkojm cimere banesa tek Bill Klinton

Jepet me qera nga: .. 27 Sht 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Kerkojm cimere femer banesa gjindet ne dardani bulevardi bill klinton tek posta e vogel kati i 2t banesa ka 2 dhoma dhe kuzhin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim