Kerkojm nje bashkebanues m

Jepet me qera nga: albert kraaniqi 06 Dhj 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Mashkull
Gjinia e Shokut të Dhomës: Mashkull
Komuna: Prishtinë
Urgjent kerkojm nje bashkbanues...banesa gjendet tek gjimnazi Sami Frasheri 5 min larg sheshit.Eshte ndertim i ri dhe ika te gjitha kushtet per banim.banesa per person kushton 30€ plus shpenzimet(max 7€)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim