Kerkojm nje bashkebanuse

Jepet me qera nga: era 02 Nën 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Jemi dy studente kerkojme nje bashkbanuese urgjent ,banesa ka hapsire te madhe dhe gjendet afer parkut te qytetit qmimi 35euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim