Kerkojme 1 cimere

Jepet me qera nga: Adelina 27 Gsh 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne sheshin nena tereza ne Prishtine,2 dhoma me nga 3 shtreter sallon kuzhine banjo dhe ballkon ,ne jemi 4 vajza kerkojme edhe 1 :) cmimi :60 eu per person pa.i llogaritur shpenzimet e rrymes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim