Kerkojme 1(eventualisht 2)cimere

Jepet me qera nga: Jonida Hoti 12 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
banesa gjindet tek parku i qytetit tek Isa Kastrati.qmimi per person 60euro plus shpenzimet. ka dy dhoma gjumi banjo sallon me kuzhin dhe dy ballkone.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim