Kerkojme 2 bashkebanuese

Jepet me qera nga: Rrita 28 Jan 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Jemi 3 vajza po kerkojme edhe 2 bashkebanuese. Banesa gjendet prapa Lesnes te A4. Banesa eshte ne kushte te mira dhe per person eshte 56Euro + shpenzime.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim