Kerkojme 4 banuese f

Jepet me qera nga: Nikja 19 Gsh 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Kerkojme 4 banuese femra ne banesen tek kurrizi, banesat e kuqe perballe restorant Dubrovnikut. Banesa eshte plotesisht e mobiluar dhe ofron rehati maksimale. Cmimi eshte € 55 per person plus shpenzimet e rrymes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim