Kerkojme Bashkebanuese

Jepet me qera nga: Krenare 28 Nën 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Kerkojm nje ose dy bashkebanuese femra, banesa gjendet ne lagjen Dardania, dhe i ploteson te gjitha kushtet per banim per informata te hollsishme na kontaktoni!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim