Kerkojme bashkëbanues - Cimer

Jepet me qera nga: Krenari 04 Sht 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Mashkull
Gjinia e Shokut të Dhomës: Mashkull
Komuna: Prishtinë
Kerkojme bashkebanues nga data 1 tetor.
Banesa gjendet ne lagjen Dardania, afer shtatores Bill Clinton.
Banesa eshte per 3 persona dhe eshte ne gjendje te mire.
Çmimi eshte 60€ ne muaj, plus shpenzimet tjera ( rryma, mbeturinat dhe uji ).
Numri kontaktues eshte: 044/944655
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim