Kerkojme bashkbanuese

Jepet me qera nga: Fatlinda 05 Jan 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
kerkojme bashkbanuese femer. banesa gjendet te qafa dhe qmimi eshte 60 euro per person. banesa eshte e lir prej 1 Janar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim