Kerkojme dy bashkebanuese

Jepet me qera nga: Shukrie 18 Gsh 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne ulpiane afer fontanes, qmimi nga 45€ per secilen, jemi 4 vajza te vendosura ne dy dhoma,dhe kerkojm edhe 2 bashkebanuese per sallon i cili eshte se bashku me kuzhine.Te interesuarat le te kontaktojne ne kete numer tel.
+37745609981
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim